SÖKE TİCARET BORSASI TOBB 73. GENEL KURULUNA KATILDI

SÖKE TİCARET BORSASI TOBB 73. GENEL KURULUNA KATILDI

Highslide JS

TOBB Ekonomi Raporu İnceleme Komisyonu Toplantısı’na katıldık

22 Mayıs 2017 tarihinde, Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Deniz GÜNAL komisyon üyesi olduğu TOBB Ekonomi Raporu İnceleme Komisyonu toplantısına katıldı. Ekonomi Raporu, komisyon üyeleri ile birlikte TOBB 73. Genel Kurula sunulmasına hazır hale getirildi.

Odalar Borsalar  Ata’nın huzurunda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.​ 23 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarete ve Genel Kurula, borsamızı temsilen Meclis Başkanımız A.Nejat SAĞEL, Yönetim Kurulu Başkanımız/Genel Kurul delegemiz Salih Deniz GÜNAL ve meclis üyemiz/genel kurul delegemiz Mustafa TOYRAN katılmışlardır.

10 ve 20 yılını dolduran TOBB delegelerine hizmet şeref belgesi takdim edildi

TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde 23 Mayıs 2017 tarihinde yapılan törene Başbakan Binali YILDIRIM, CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk AYHAN, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ, Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati YAZICI, TBMM Eski Başkanı Cemil ÇİÇEK, milletvekilleri ve TOBB delegeleri katıldı.

TOBB 73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı katılımıyla gerçekleşti

Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “ Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.​

TOBB Başkanı M. Rİfat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde 24 Mayıs 2017 tarihinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ülkemizde bizim kadar iş dünyasıyla, esnaf ve sanatkârlarımızla, toplumumuzun her kesimiyle yakın ilişki içinde olan bir başka siyasi hareketin olduğunu sanmıyorum. Her sabah ekmek teknesini Besmele ile açıp, akşama kadar nafakasını çıkarmak için ter döken esnaf ve sanatkârımızın daima yanında yer aldık” diye konuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73. Genel Kurulu'nda 2016 yılına ilişkin bütçe harcamaları ve kesin hesabı ile yönetim kurulu ibra edildi.

Genel Kurul toplantısı, 2018 bütçe tekliflerinin kabul edilmesinin ardından sona erdi.


Tarih : 2017-05-25 / Yer :
Hit : 768